PRODEJNA OVOCE A ZELENINY & ZDRAVÉ VÝŽIVY

Adresa: Pražská 139, 261 01 Příbram :: Telefony: 739 676 026, 739 676 842

Archív aktualit 2013

SRPEN 2013:
NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

Dovolte, abychom Vám představili aktuální novinku v naší nabídce - na ohni vařenou cizrnovou pomazánku dle originální receptury, s názvem I love HUMMUS. Jedná se o produkt, v jehož složení naleznete jen samé dobré věci - cizrnu, sezamovou pastu tahini, citronovou šťávu, panenský olivový olej, mořskou sůl a koření. Namísto nežádoucích glutamanů a konzervantů je zde ještě přimíchána špetka lásky. Nic jiného.

obrazek

SRPEN 2013:
UPOZORNĚNÍ - OD 5.8. DO 11.8. ZAVŘENO

Od 5.8. do 11.8. budou prodejny ovoce a zeleniny a zdravé výživy zavřeny z důvodu dovolené! Děkujeme za pochopení.


ČERVENEC 2013:
UPOZORNĚNÍ - OD 1.7. DO 7.7. ZAVŘENO

Od 1.7. do 7.7. budou prodejny ovoce a zeleniny a zdravé výživy zavřeny z důvodu dovolené! Děkujeme za pochopení.


ČERVEN 2013:
ROZMARNÉ LÉTO S FIRMOU COUNTRYLIFE

Nenechte se zmást počasím, léto klepe na dveře. Sluníčko na nás letos sice zatím šetří, ale pohodu, lahodné chutě a zdravé jídlo si vychutnat můžeme i tak. Pod hlavičkou společnosti CountryLife jsme pro Vás připravili speciální akční nabídku produktů této firmy. Na naší prodejně je najdete označené letní květinkou. Seznam akčních produktů je k dispocici také v přiloženém letáku, který již tradičně zahrnuje inspiraci v podobě receptů. Akce trvá do 30. června 2013.

obrazek

BŘEZEN 2013:
AKCE PŘIVÍTEJME JARO S FIRMOU COUNTRYLIFE

Od 1. března 2013 do 1. dubna 2013 probíhá v našem obchodě akce vyhlášená společností CountryLife - Přivítejme jaro. V rámci této speciální akce můžete získat celou řadu kvalitních produktů za skvělé ceny. Stačí se mezi našimi regály dobře rozhlížet a hledat ty, které jsou označené jarní květinou. Přehled akčních produktů naleznete také v přiloženém letáku, kde se můžete dozvědět i dva zajímavé recepty.

obrazek

ÚNOR 2013:
100% NEPRAŽENÉ KAKAO - OCHUTNEJTE PRAVOU ČOKOLÁDU

Zjistěte, jak chutná pravá čokoláda ve své nejryzejší podobě! Do nabídky našeho obchodu jsme před časem zařadili specialitu v podobě 100% nepražených kakaových bobů, tedy surovinu, bez které by tolik populární čokoláda nebyla opravdovou čokoládou. Kakaové boby jsou semena plodů kakaovníku a díky svým výživovým hodnotám se řadí mezi tzv. "superfoods". Ovšem jakkoliv hodnotné složení kakaových bobů je, čokoláda tak, jak ji znáte, Vám z toho díky způsobu, jakým je vyrobena, nic nepředá. Abyste měli aspoň trochu nějaký užitek z oněch 300 chemicky identifikovatelných látek, jimiž jsou boby nadupány, musíte je ochutnat v podobě nepražené. Kde je pořídíte, už víte - u nás. Nabídnout Vám ho můžeme v BIO kvalitě, a to ve formě celých bobů i jemného prášku.

Kakaové boby obsahují široké spektrum vitamínů (např. řady B), minerálů a antioxidantů. Z minerálů se jedná zejména o hořčík a organickou síru. Co se týče antioxidantů, nabídne Vám jich zhruba 2x více než červené víno a dokonce 3x více, než zelený čaj, případně 20x více než běžně dostupný pražený kakaový prášek. Kromě toho, antioxidanty v syrových bobech jsou vysoce stabilní a lidský organismus je snadno vstřebá.

obrazek

Těšíme se na vaši návštěvu!

2012 - 2016 © Všechna práva vyhrazena. Design by MoniAK.

NEPŘEHLÉDNĚTE!


DOVOLENÁ

Ve dnech 27. 7. až 9. 8. 2019 máme z důvodu dovolené zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Více viz NOVINKY A AKCE...

VYBRANÍ DODAVATELÉ


logo logo
logo logo